Damko – kim jesteśmy

Historia mojej firmy zaczęła się w 2008 roku. Wtedy to, we własnej łazience, zrobiłem posadzkę z żywicy epoksydowej. Uznałem, że pierwsze kroki na świeżo poznanym gruncie najlepiej stawiać u siebie, uczyć się na własnych błędach i niedociągnięciach. Nie przypuszczałem wówczas, że właśnie zaczęła się moja długa przygoda zawodowa, że tworzenie posadzek dekoracyjnych stanie się moją pracą i hobby

Dziś mam już zespół wykwalifikowanych współpracowników. Od początku działalności budowaliśmy zaufanie do firmy, zdobywaliśmy doświadczenie i gromadziliśmy wiedzę, którą teraz wykorzystujemy przy pracy. Zrealizowaliśmy już kilkaset zleceń na posadzki ozdobne z żywic i mikrocementów oraz innych innowacyjnych materiałów dekoracyjnych. Wystarczy wspomnieć, że łącznie nasze wyroby dla klientów indywidualnych zajmują powierzchnię ponad 15000 mkw.

mikrocement posadzka

Spersonalizowana oferta

Posadzki dekoracyjne wykonywane przez Damko to bardzo dobry wybór – gwarantujemy Naszym Klientom wysoką jakość wykonania oraz dopasowanie rozwiązań do oczekiwań. Dbamy o wszelkie, nawet najmniejsze detale, ponieważ to one ostatecznie wpływają na efekt końcowy. Szczególną uwagę koncentrujemy na starannym doborze materiałów, dlatego nasze produkty z żywic czy mikrocementów zostały wyselekcjonowane z oferty uznanych zagranicznych producentów.

Pomagamy Klientowi w podjęciu decyzji. Rozmawiamy o jego oczekiwaniach, ulubionych stylach we wnętrzach i doradzamy, jakie rozwiązanie zastosować. Twierdzimy więc, że nasze posadzki są „szyte na miarę” pod gusta najbardziej wymagających Inwestorów.

Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam wskazanie rozwiązań dla każdego Klienta – tworzymy zindywidualizowane próbki, dobieramy kolory i ozdobne dodatki. Dążymy do tego, aby nasze prace i próbki materiałowe mogły być dostępne w możliwie jak największej gamie rozwiązań dekoracyjnych, co ułatwi Inwestorom decyzję przy wyborze odpowiedniego materiału.

Czym się jeszcze zajmujemy

posadzki poliuretanowe

Chcemy, by Damko było synonimem jakości, wiarygodności oraz wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań. Dbamy o to, by nasza oferta dekoracyjna była stale poszerzana.

  • Od 2015 roku do oferty wprowadziliśmy dekorowanie ścian za pomocą najmodniejszych tynków dekoracyjnych.
  • Od 2016 roku za pomocą naszych materiałów dekoracyjnych wykańczamy również schody, meble i inne przedmioty do domu.
  • Dzięki licznym referencjom od zadowolonych klientów trafiliśmy również do przestrzeni komercyjnych, tj. biur, sklepów, restauracji, gdzie z powodzeniem sprawdzają się nasze rozwiązania dekoracyjne, budząc ogólny podziw i uznanie.

Nasz zespół

Nasz zgrany zespół tworzą osoby zaangażowane i oddane temu, co robią. Są to pasjonaci, którzy realizują się w pracy, spełniają swoje zawodowe marzenia. Kreowanie powierzchni dekoracyjnych nie polega bowiem na mechanicznych czynnościach, lecz na przemyślanych ruchach artysty-rzemieślnika, co sprawia, że ostateczny efekt wzbudza podziw niczym dzieło sztuki w galerii.

Stale poszerzamy horyzonty, sięgamy po niestandardowe rozwiązania, a to zobowiązuje do podnoszenia kwalifikacji. Pracownicy Damko uczestniczą w licznych szkoleniach praktycznych zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Dlatego jesteśmy na czasie, wiemy, co jest modne i jak to zrobić!