Posadzki Deko Damko

Posadzki Deko Damko to podłogi stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów w celu zapewnienia jej trwałości i odporności na zniszczenia choć jej grubość nie przekracza 3mm!! Materiał poprzez odpowiednio dobrane zabezpieczenia powierzchniowe nie przyjmuje brudu ani wilgoci. Nadaje się również do stosowania w kabinach prysznicowych, na ścianach,  schodach, blatach, parapetach itp. Posadzka wykonana z materiału deko damko to również oryginalny i niepowtarzalny wygląd a to za sprawą techniki nakładania jak i cech produktów dekoracyjnych. Odpowiedni sposób obróbki powoduje, że w ramach jednego koloru uzyskujemy kilka odcieni i przejść tonalnych co przy klimatach industrialnych jest często pożądane.

Deko Damko, posadzka dla wymagających Inwestorów, dbających o detal wykończeniowy

Architekci w poszukiwaniu rozwiązań w klimacie loft często wybierają produkt Deko Damko do swoich projektów.  Materiał Deko Damko można łączyć w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możemy stworzyć niepowtarzalne i niebanalne wzory co wyróżnia posadzkę Deko Damko na tle innych podłóg dekoracyjnych. Posadzka Deko Damko świetnie sprawdzi się też w salonie, sypialni czy kuchni choć niejednokrotnie wykonywaliśmy ją  również na powierzchniach komercyjnych. Wiadomą sprawą jest, że powierzchnie biurowe są bardziej wymagające od tych z domowych ścian. Niejednokrotnie posadzka jest wykonywana na tzw. Posadzce podniesionej, składającej się płyt np. 50×50 klejonych do siebie.

Na tego typu powierzchniach posadzka Deko Damko od kilku lat świetnie się sprawuje (brak pęknięć i odprysków) a to dzięki odpowiednio przygotowanemu podłożu co jest wypracowaną przez lata techniką firmy Damko. Posadzka Deko Damko to tysiące m2 wykonane w ciągu ostatnich 10 lat charakteryzująca się  bezawaryjnością co jest ewenementem jeśli chodzi o tego typu rozwiązania cienkowarstwowe. Jednakże sama wytrzymałość podłóg dekoracyjnych to nie wszystko. Na trwałość i wygląd posadzki Deko Damko ma wpływ również jej codzienna pielęgnacja i konserwacja.

Do codziennego czyszczenia polecamy produkt PU do codziennej pielęgnacji (odnośnik do strony) gdyż wierzchnia warstwa to właśnie poliuretan. Stosowanie środków innych niż przeznaczone do tego celu powoduje stopniowe osłabianie wierzchniej warstwy, co bezpośrednio wpływa na jej żywotność i gwarancję.

Deko Damko najczęściej stosujemy na realizacjach u Inwestorów Indywidualnych ale z racji właściwość materiału wita też on na powierzchniach biurowych. Do najbardziej znanych miejsc gdzie została wykonana posadzka Deko Damko przez zespół Damko możemy zaliczyć:

Sobremesa Tapas Bar – Hala Koszyki Warszawa, Xl Catlin – biuro – Wrocław, VW Home – salon – Warszawa, Sugar Free – sklep odzieżowy – Warszawa, Frankies – gastronomia – Warszawa, Kinkys tatoo – salon tatuażu – Warszawa, Solutions.Rent – Warszawa

Posadzki Deko Damko – przykładowe realizacje

deko damko posadzka dekoracyjna
dekoracyjne posadzki deko damko
posadzki deko damko