Posadzki Dekoracyjne

Podłoga dekoracyjna to też sposób jej wykonania co odróżnia ją od powszechnie znanej posadzki przemysłowej gdzie najistotniejszym elementem jest jej trwałość i funkcjonalność a nie dekoracyjność jak w przypadku posadzek, które wykonujemy. Wszystkie posadzki dekoracyjne, blaty, ściany czy też schody są dla nas detalem dekoracyjnym i przykładamy dużą wagę do tego aby na każdym etapie z takowym podejściem były wykonywane.

Posadzki dekoracyjne to hasło pod którym coraz częściej szukamy sposobu na wykończenie naszej podłogi.

Dekoracyjność posadzki może się objawiać na wiele sposobów, poprzez jej kolor, połysk, wzór, grafikę lub inną cechę która będzie ją wyróżniać. Podłogi dekoracyjne z żywic epoksydowych umożliwiają nam tworzenie efektów 3d, zabawy brokatem, barwieniem podłoża przy wykorzystaniu transparentnych żywic na wierzchu, zatapianiem przedmiotów np. monet, muszelek, zdjęć itp. Dekoracyjna posadzka to też taka która ma stworzony swój niepowtarzalny wzór lub melanż kolorów.

Przy tworzeniu posadzki dekoracyjnej nie jednokrotnie korzystamy z różnych technologii i materiałów aby  efekt końcowy spełnił oczekiwania Inwestorów. Dzięki kreatywnemu zespołowi tworzenie posadzek dekoracyjnych jest nie tylko pracą ale również pasją i przyjemnością.

Takie rozwiązania trafiają najczęściej do Inwestorów indywidualnych.

Do najbardziej znanych miejsc gdzie zostały wykonane posadzki dekoracyjne przez zespół Damko  możemy zaliczyć:

Klinika Estivance – Warszawa, Zmiana Klimatu – Warszawa, Street – Warszawa

Posadzki dekoracyjne – przykładowe realizacje

posadzka dekoracyjna niebieska
posadzki dekoracyjne
dekoracyjne posadzki