O Nas

Posadzki DAMKO

Gdy w 2008 roku wykonałem pierwszą posadzkę z żywicy epoksydowej, która to pojawiła się  u mnie w łazience ( najlepiej pierwsze kroki uczynić u siebie) nie przypuszczałem, że będzie to dopiero początek przygód z materiałami dekoracyjnymi. Od tamtej chwili do dnia dzisiejszego mam już zespół  wykwalifikowanych współpracowników, z którymi wykonałem już kilkaset realizacji  związanych z posadzkami dekoracyjnymi z żywic i mikrocementów oraz innych materiałów innowacyjnych w dekoracji co daje nam łącznie ponad 5000m2 w systemach dekoracyjnych dla klientów indywidualnych.

Od ponad 10 lat pracujemy nad naszymi dewizami którymi są jakość, użyteczność, design i elegancka dekoracja co finalnie ma się składać na Zadowolenie naszych klientów

DAMKO to doświadczenie

0

Lat zebranych doświadczeń

0

Wykonanych realizacji

0

m2 systemów dekoracyjnych

Od początku działalności obieraliśmy niestandardowe rozwiązania, budowaliśmy nasze doświadczenie i gromadziliśmy wiedzę, którą teraz skrupulatnie wykorzystujemy przy naszych realizacjach. Posadzki dekoracyjne wykonywane przez Damko to pewność dobrego wyboru, jakość ich wykonania, dopasowanie rozwiązań dla każdego klienta oraz dbałość o detal ich wykonania.
Produkty z żywic czy mikrocementów są wyselekcjonowane spośród wielu zagranicznych producentów. Chęć poszerzania horyzontów zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji co wiąże się z licznymi szkoleniami praktycznymi w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.
Ostateczny efekt każdej posadzki zależy od starannego doboru materiałów, dlatego też twierdzimy, że nasze posadzki są „szyte na miarę” pod gusta najbardziej wymagających Inwestorów.

Chcemy by Damko było synonimem jakości i wiarygodności, dbamy o to by nasza oferta dekoracyjna była stale poszerzana, od 2013 roku wykonujemy też eleganckie i trwałe tarasy czy  balkony oraz garaże z ciekawymi i nietypowymi efektami. Od 2015 roku wprowadziliśmy również materiały dekoracyjne na ściany w postaci tynków dekoracyjnych a od 2016 nasze materiały zagościły również na schodach, meblach i eksponatach o przeznaczeniu domowym.
Dzięki licznym referencjom od zadowolonych klientów, zagościliśmy również na przestrzeniach komercyjnych tj. biurach, sklepach, restauracjach gdzie z powodzeniem i uznaniem sprawdzają się  nasze rozwiązania dekoracyjne.
Posiadana wiedza i doświadczenie pozwala na świadome wskazanie rozwiązań dla każdego Klienta, tworzymy indywidualne próbki, dobieramy kolory i dodatki, nasza praca staje się też zabawą gdyż kreowanie powierzchni dekoracyjnych to nie mechaniczne wykonywanie pracy lecz kreatywne i zmysłowe  wykonywanie każdego ruchu  aby  ostateczny efekt wzbudzał podziw niczym dzieło malarskie w galerii sztuk pięknych.

U nas możesz wybrać czy chcesz surowy efekt betonu lub dekoracyjną posadzkę z żywicy, im więcej pomysłów tym więcej możliwości. Dekorowanie powierzchni stało się dla nas ambitnym wyzwaniem w celu dążenia do perfekcji.

Dążymy do tego aby nasze prace i próbki materiałowe mogły być dostępne w jak największej możliwie gamie rozwiązań dekoracyjnych dzięki czemu wierzymy, że ułatwi to Państwu  decyzję przy wyborze odpowiedniego materiału.

Nasz zgrany zespół to ludzie zaangażowani i oddani temu co robią, są to osoby z pasją, które już jak raz spróbowały pracy w Damko to stały się częścią naszego zespołu, wspierają się w tym co robią gdzie towarzyszy im dobry humor gdyż lubią to co robią a w szczególności efekt ich pracy i zadowolenie klienta.

Mamy nadzieję, że efekty  pracy zaprezentowane w naszej galerii przyczynią się do  zwiększenia  liczby  fanów tego typu rozwiązań dekoracyjnych a tym co już je znają da możliwość odkrycia coraz to świeższych,  nieszablonowych rozwiązań.

Sprawdź ofertę DAMKO

Posadzki żywiczne

Miękka i ciepła w dotyku, a naturalna elastyczność naszej żywicznej posadzki zapobiega jej pękaniu – w przeciwieństwie do twardego wykończenia posadzek betonowych lub cementowych. Dostępne są w prawie każdym kolorze, dzięki czemu nasze posadzki są zarówno praktyczne, jak i estetyczne.

Posadzki żywiczne

Beton Dekoracyjny

Beton dekoracyjny to materiał wykończeniowy, który coraz częściej pojawia się we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Betonowe powierzchnie charakteryzują się surowym, minimalistycznym wyglądem, co sprawia, że idealnie komponują się z aranżacjami wnętrz utrzymanych w industrialnej stylistyce.

Beton dekoracyjny

Posadzka w garażu

W przypadku podłóg stosowanych w garażach prywatnych lub przemysłowych, najczęściej wykorzystujemy systemy na bazie żywic epoksydowych. Wykonanie posadzki w garażu z żywicy epoksydowej lub poliasparginowej jest najlepszym krokiem, aby stworzyć trwałą i twardą powłokę dla podłogi swojego garażu.

Posadzka w garażu

Posadzka na taras

Wielu Inwestorów skłania się do powtórnego ułożenia gresu lub ceramiki na balkonie szukając winy w złym wykonawstwie, ale niestety rzadko kiedy doszukują się sprawcy w naszym klimacie – rozpiętości temperatur w ciągu całego roku. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi posadzka z żywicy poliuretanowej.

Posadzka na taras

Zainteresowała Cię nasza oferta posadzek?