Pandomo – industrialne posadzki dekoracyjne typu Loft

  • Home
  • /
  • Pandomo – industrialne posadzki dekoracyjne typu Loft

Mikrocement

Mikrocement to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących posadzki charakteryzującej się powierzchnią bez przerw i dylatacji. Mikrocement to produkt, który sprawdzi się w każdym środowisku wewnątrz i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach

Mikrocement

Deko DAMKO

Dekoracyjna, bezspoinowa posadzka “Deko Damko” to autorski produkt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby wymagających, dbających o detal wykończeniowy Inwestorów, powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na zniszczenie.

Deko DAMKO

Pandomo - dekoracyjna masa szpachlowa, która jest czymś więcej niż tylko betonem!

PANDOMO to nowoczesne, dekoracyjne masy szpachlowe, stworzone do projektowania powierzchni, o niewyobrażalnym potencjale architektonicznym. Niezależnie od tego, czy chodzi o podłogę, ścianę czy sufit, nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować twój projekt. Dzięki dekoracyjnemu systemowi PANDOMO masz możliwość zaprojektowania swojej przestrzeni w stylu klasycznym, postindustrialnym, minimalistycznym, a także zindywidualizowanym zgodnie z własnymi pomysłami. Rozbudowana oferta mas szpachlowych oferuje idealne rozwiązanie dopasowane do każdego projektu. Pomaga tworzyć gładkie lub strukturalne, niepowtarzalne powierzchnie, stylowe i wytrzymałe. Dzięki PANDOMO stworzysz pomieszczenie, które emanują otwartością, harmonią i nowoczesnością, niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w pomieszczeniu publicznym, czy w przestrzeni prywatnej.

PANDOMO Floor K1 - Nieograniczona swoboda projektowania.

System dekoracyjny PANDOMO Floor K1, dzięki szerokiej palecie barw oraz możliwości stosowania dowolnych wzorów i oryginalnych efektów, daje architektowi wnętrz nieograniczone możliwości tworzenia jednolitych powierzchni podłogowych. Nowoczesne, rustykalne, eleganckie i niepowtarzalne posadzki trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających inwestorów.

PANDOMO Floor K1 to dekoracyjna masa rozlewna imitująca posadzki z betonu, dostępna w różnorodnej palecie kolorów. Posadzka wykonana z tego materiału jest idealnym rozwiązaniem w dużych wnętrzach komercyjnych. Śledząc aktualne trendy w branży aranżacji wnętrz, posadzki betonowe są coraz częściej wybierane do domów i mieszkań prywatnych. Decydując się na taką posadzkę uzyskać wyjątkowy klimat i wygląd pomieszczenia, jednocześnie otrzymując gwarancję nadzwyczajnej trwałości.

Zastosowanie dekoracyjnej masy rozlewnej PANDOMO Floor K1 pozwoli uzyskać posadzkę o charakterze podłogi betonowej, która trafi w gust osobie, chcącej wyrazić swoją indywidualność i poczucie smaku za pośrednictwem projektu wnętrza. Standardowo w katalogu dostępnych jest 5 kategorii kolorystycznych, zawierających odcienie klasyczne, ziemiste, jasne, subtelne, jak również wyraziste i ożywcze. Do wyboru jest w sumie około 30 barw, które można ze sobą łączyć, lub w zależności od indywidualnego projektu zabarwić w wielu kolorach z palety RAL.

PANDOMO Loft K2 - posadzki z charakterem

Dekoracyjna masa szpachlowa PANDOMO LOFT K2 to perfekcyjny wygląd i trwałość na lata. To świetnie prezentujące się posadzki na bazie cementu w stonowanych barwach, idealnie wpisująca się w industrialne i minimalistyczne wnętrza. Dzięki zastosowaniu mas szpachlowych Pandomo Loft tworzymy surowe lecz jednocześnie ekskluzywne posadzki nadające pomieszczeniom niezwykły klimat, łączący funkcjonalność z luksusem.

PANDOMO Loft K2 to dekoracyjna posadzka imitująca naturalny beton, która jest znakomitym połączeniem elegancji i minimalistycznego, loftowego stylu. Ten typ posadzki charakteryzuje się niemal jednolitą barwą z lekkimi smugami i przebarwieniami tonalnymi, nadającymi jej efektowny design. Posadzka PANDOMO Loft K2 wizualnie odróżnia się od zwykłej wylewki betonowej charakterystyczną strukturą wykończenia, w rzeczywistości jednak jest gładka, dzięki czemu można po niej komfortowo chodzić nawet boso. Dekoracyjna masa szpachlowa PANDOMO Loft K2 produkowana jest na bazie cementów polimerowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii posadzki są bardzo wytrzymałe na obciążenia mechaniczne. Stonowana kolorystyka pozwala na szerokie zastosowanie we wnętrzach, które mają wyglądać minimalistycznie i luksusowo.

System dekoracyjny przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń, nadaje się do stosowania w systemie ogrzewania podłogowego, doskonale przewodząc ciepło. Posadzki te doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni – niezależnie od tego, czy chodzi o pomieszczenia prywatne, czy mocno użytkowane powierzchnie komercyjno-usługowe.

Najważniejsze cechy systemu dekoracyjnego PANDOMO

Swoboda projektowania

Wszystkie rodzaje posadzek można dowolnie i płynnie zaprojektować, oferując inwestorowi idealne warunki do perfekcyjnego wdrożenia wizji.

Wytrzymałość

Ekstremalnie wytrzymałe podłogi PANDOMO idealnie pasują na powierzchnie mocno użytkowane w budynkach biurowych lub użyteczności publicznej.

Floor K1

To rozlewna posadzka o charakterze podłogi betonowej, dostępna w pięciu kategoriach kolorystycznych, idealne rozwiązanie na dużych powierzchniach komercyjnych.
posadzka pandomo loft realizacja Gojawiczyńska przedpokój

Design

Dzięki posadzkom PANDOMO stworzysz pomieszczenie, które emanują otwartością, harmonią i nowoczesnością

Uniwersalność

Posadzki PANDOMO doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni – niezależnie czy będą to pomieszczenia prywatne lub powierzchnie komercyjno-usługowe.

Loft K2

Piękne posadzki polimerobetonowe na bazie cementu w stonowanych barwach, idealnie wpisująca się w industrialne i minimalistyczne wnętrza pomieszczeń prywatnych.

Z DAMKO masz gwarancję powodzenia

Jako Autoryzowany wykonawca produktów Pandomo firmy Ardex gwarantujemy Państwu profesjonalne wszystkich rozwiązań systemowych oferowanych przez firmę Ardex. Pierwszy to system rozlewny K1, który charakteryzuje się jednolitą strukturą, natomiast drugi system K2 przypomina dekoracyjną masę szpachlową.Nasza oferta posadzek i podłóg z dekoracyjnych mas szpachlowych jest rozbudowana i poparta wieloletnim doświadczeniem uzyskanym w trakcie praktycznego wykonywania posadzek z polimerobetonu. Dlatego możemy zagwarantować perfekcyjne wykonanie zadania oraz pełen profesjonalizm.

Każda usługa wykonywana jest kompleksowo od przygotowania podłoża do zabezpieczenia finalnego. Używamy tylko najlepszej jakości materiałów do których mamy dostęp jako autoryzowany przedstawiciel. Dzięki temu Państwa nowa posadzka będzie nie tylko wytrzymała i dokładnie położona, ale również dopasowana kolorystycznie do wcześniej określonych założeń.

Gromadzone przez lata opinie i referencji potwierdzają, że można zlecić nam każdą pracę ściśle związaną z posadzkami. Gwarantujemy profesjonalne podejście do zleconych nam zadań.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej